155Betlike Reklamsız Giriş – 155 Betlike Adres

Bonus ve kampanya bakımından rakiplerinden kat kat önde olan Betlike bu özelliği sayesinde üyeleri tarafından çok seviliyor. Örneğin buraya ilk defa kayıt oluyor ve ilk kez para yatırıyorsanız %100 hoş geldin bonusu almaya hak kazandınız demektir. İlk ödemeniz en az 100 TL değerinde olursa, yatırımınız kadar bonus alabilir ve iki kat bakiye ile paranızı değerlendirebilirsiniz. Tabii bunların bazı çevrim şartlarının olduğunu da unutmamak gerekir. Dolayısıyla şartlara dikkat edilmelidir. Bu kuruluş üyeleri sorunları ile yalnız kalmasın diye sitede canlı destek hizmeti vermektedir. Onun haricinde telefon ve mail üzerinden de iletişim imkanı sağlamıştır. Peki 155Betlike yeni giriş adresi ile yoluna devam ettiği hakkında bilgi sahibi misiniz? Bu kuruluş engellendi ve yeni bir adres aldı.

155Betlike Giriş

Engellemeler sadece Betlike özelinde değil, tüm Casino oyunlarını oynatan platformlar özelinde yapılmaktadır. Yani bu oyunları bulunduran platformlar engellenmektedirler ancak hemen adres değiştirerek tekrardan kullanıma açılmaktadırlar. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken şey ilk olarak 155Betlike yeni giriş adresi üzerinden siteye erişim sağlamak. Unutmamalısınız ki bu adresi de kısa süre sonra engellenecek ve onun yerine de yeni bir adres gelecek.

Doğrudan güncel adresini bulmak için web sitemize gelebilir ve sizin için verdiğimiz bağlantılara tıklayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde erişim sağlayacaksınız. Eğer burayı kullanma taraftarı değilseniz Twitter da bunun için idealdir.

Yorum yapın